igures89@gmail.com

Hafta içi: 09:00 - 18:00

Etkin Gölbaşı | Firma Rehberi

Seğmenler Mah. 944. sk.
Yapılan Matbaa & Reklam

Yapılan Matbaa & Reklam

Bahçelievler Mh. 278.Sk. No:2/B Gölbaşı - Ankara
Paylaş Tweetle
Şuanda Açık
Gold
Vitrin

Firma Bilgileri
Yapılan Matbaa & Reklam
29-06-2018 - Tarihinde kayıt oldu
2 -
Bahçelievler Mh. 278.Sk. No:2/B Gölbaşı - Ankara
Firma Hakkında

Amacımız


Gölbaşı'na kaliteli ve ucuza baskı işlerini sunup, Baskıda kaliteyi arttırarak müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmaktır.


Misyonumuz


Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Hızlı ve ekonomik ürünler pazarlayarak, global çaptaki pazarda yerimizi koruyoruz.


Vizyonumuz


Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, olarak kullanılan matbaa tekniklerini güvenilir ve üst kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin matbaası olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir matbaadan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider matbaa olmaktır.

Firma Konumu
Tanıtım Videosu
Ziyaretçi Sayısı
Diğer Şubeler
Firma Yorumları 1
YUSUF GÜREŞ

Ürün ve hizmet kalitlerini sürekli geliştirerek müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamakla beraber, güçlü bir iş potansiyeli ve deneyimine sahip olarak müşterilerine güven vermekteler.Başarılarının devamını diliyorum.

06 Eyl Salı 12:09:02

Firmaya Yorumkat
Çalışma Saatleri
Hafta İçi 09:00 - 21:00
Cumartesi 09:00 - 21:00
Pazar 09:00 - 21:00
Firma Etiketleri
Benzer Firmalar


Bizden haberdar olmak ister misiniz?