igures89@gmail.com

Hafta içi: 09:00 - 18:00

Etkin Gölbaşı | Firma Rehberi

Seğmenler Mah. 944. sk.
Gölbaşı Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu

Gölbaşı Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu

Bahçelievler Mahallesi 323. Sokak No:1 GÖLBAŞI/ANKARA
Paylaş Tweetle
Şuanda Açık
Gold
Vitrin

Firma Bilgileri
Gölbaşı Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu
05-09-2016 - Tarihinde kayıt oldu
2 -
Bahçelievler Mahallesi 323. Sokak No:1 GÖLBAŞI/ANKARA
Firma Hakkında

2016 yılında deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan ve hizmete giren Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu , Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmakta ve yönetilmektedir.Hürriyet Kız Öğrenci yurdu aynı zamanda Ankara Üniversitesi’nin Gölbaşı’nda bulunan tek Akredite yurdudur.Hiçbir cemaat ve vakıf ile ilgisi yoktur.

Yurdumuz konumu itibari ile Gölbaşı’nda bulunan Ankara Üniversitesi’ne 500 metre , Gazi Üniversitesine ise bitişik konumdadır.Ayrıca yurdumuzun önünden geçen toplu taşıma araçları ile de Ufuk Üniversitesi’ne ulaşım sağlanmaktadır.

Yurdumuza bitişik konumda bulunan Gölbaşı Devlet Hastanesi de  sağlık konusunda yaşanacak bir sorunda , size ulaşım konusunda zaman kaybı yaşatmayacak mesafededir.


KURUCUMUZ


Şirketimizin kurucusu sayın Hürriyet Ergezer Ankara’nın  Gölbaşı ilçesinde doğmuştur.İlk orta ve lise eğitimini Gölbaşı’nda , üniversite eğitimini ANKARA ÜNİVERSİTESİ DTCF ‘de  Arkeoloji  ve Sanat Tarihi bölümünde tamamlamıştır.

İş hayatına inşaat sektöründe devam etmiş ve yapmış olduğu modern binalarıyla kentleşmeye yön vermiştir. Praktiker , Simit Sarayı , Şok marketler gibi markalarını Gölbaşı’na kazandırmıştır.

Ayrıca bir dönem Gölbaşı Belediyesi meclis üyeliği yapmış , 10 yıla yakında Gölbaşı Sporun gelişimine katkıda bulunmuş ve bu konuda gençleri spora teşvik etmiştir.

Şuan yapmış olduğu modern yurt binasıylada eğitim sektörüne hizmet etmeyi amaçlamaktadır.


VİZYONUMUZ


Evlerinden uzak bir ortamda üniversite hayatına başlayan kız öğrencilerinin , yurt ihtiyaçlarını , ev ortamını aratmayacak bir şekilde üstün hizmet kalitesi ile sunmayı hedefleyen bir yurt olmak.


Firma Konumu
Tanıtım Videosu
Ziyaretçi Sayısı
Firma Yorumları 0
Firmaya Yorumkat
Çalışma Saatleri
Hafta İçi

24 Saat Açık

Cumartesi

24 Saat Açık

Pazar

24 Saat Açık

Firma Etiketleri
Benzer Firmalar


Bizden haberdar olmak ister misiniz?